CODE ORANJE! 🧑 T/m 23:59 uur geen extra kosten!

Ticketveiling.nl viert de halve finale met CODE ORANJE. Betaal vandaag geen administratiekosten op je veilingen! Bekijk de spannende veilingen van wereldklasse attracties en unieke ervaringen. Mis deze kans niet!

CODE ORANJE: Geen administratiekosten

Vandaag is een speciale dag bij Ticketveiling.nl! Met CODE ORANJE vieren we de halve finale door GEEN administratiekosten te rekenen op alle veilingen. Dit betekent dat je kunt bieden op geweldige aanbiedingen zonder extra kosten.

Spannende Veilingen

We hebben een scala aan spannende veilingen voor het hele gezin. Van tickets voor World of Dinos in Amsterdam tot loge tickets voor het Kidshelden Circus, er is iets voor iedereen. Ontdek onvergetelijke avonturen zoals Avonturenpark Hellendoorn, Koninklijke Burgers' Zoo, en Movie Park Germany.

Ontspanning en Luxe

Naast spannende dagjes uit bieden we ook luxe wellness-arrangementen, hotelovernachtingen en dagtickets voor prachtige thermen. Mis de kans niet om jezelf te verwennen met deze geweldige aanbiedingen zonder administratiekosten!