Beleef je zomeravonturen in Safaripark Beekse Bergen. Ontvang 700 extra punten bij aankoop van tickets en geniet van een dag vol avontuur te voet, met de boot of vanuit je eigen auto. Dit is je laatste kans om tickets te kopen tegen een gereduceerde prijs.

Beleef je zomeravonturen

Bezoek Safaripark Beekse Bergen voor een onvergetelijk zomeravontuur. Ontmoet meer dan 100 verschillende diersoorten terwijl je te voet, met de boot of vanuit je eigen auto op safari gaat. Dit is je laatste kans om tickets te kopen met een speciale korting.

Verdien 700 extra punten

Bij aankoop van je tickets ontvang je nu maar liefst 700 extra punten. Deze punten kun je gebruiken voor je volgende aankopen en zorgen voor extra voordelen. Mis deze exclusieve aanbieding niet en profiteer van de extra punten!

Geniet van een dag vol avontuur

Safaripark Beekse Bergen biedt een unieke ervaring voor jong en oud. Of je nu met je familie, vrienden of alleen komt, het park biedt voor iedereen wat wils. Ontdek de Big Five en vele andere dieren in een prachtig natuurlijke omgeving.